Auto Moto Arena z Auto Landem

Byliśmy tam od początku - pierwsze targi motoryzacyjne w Ostródzie w Expo Arena i od razu spore zainteresowanie naszą atrakcją - sportowymi modelami RC. Wystąpiliśmy wtedy nawet w telewizji, prezentując repliki Subaru Imprezy Krzysztofa Hołowczyca czy Wojtka Chuchały. Teraz kolejny raz przyjeżdżamy do tego pięknego miasta na wyjątkowe wydarzenie, największe w północno-wschodniej Polsce. Blisko 20.000 odwiedzających, mega kolejki po bilety, znakomici goście z TVN Turbo, ciekawe wystawy i prezentacje. Tuż obok głównej sceny stoisko olsztyńskiej firmy Auto Land - jednej z największych w Polsce hurtowni części zamiennych do samochodów.

To właśnie dla tej marki, przez dwa dni, z zaledwie kilkoma przerwami na wymianę baterii, dwa modele śmigały po torze blisko 8 godzin dziennie. Specjalnie na tę okazję zbudowaliśmy replikę Forda Fiesty, którą niegdyś Łukasz Byśkiniewicz z Maciejem Wisławskim rywalizowali na trasach Rajdowych Mistrzostw Polski - oczywiście w malowaniu Auto Land, TVN Turbo i Castrol. Udało się także zdobyć autograf najlepszego polskiego pilota, który gościł na Auto Moto Arena. Niestety, brak o poranku markera nie pozwoliło na umieszczenie autografu kierowcy. Cieszy jednak fakt, że Pan Łukasz przechodząc obok toru sam zauważył swoje małe auto, z uśmiechem uwieczniając go na kartach pamięci swojego smartfonu.

Na targach, dzięki współpracy z Auto Landem, mogliśmy zaprezentować swoją kolekcją sportowych modeli RC. Specjalnie na tę okazję zbudowaliśmy repliki Subaru Imprezy Hołowczyc/Wisławski w barwach marki Breck oraz... Fiestę WRC Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w malowaniu z Rajdu Barbórki 2017. Do Ostródy przywieźliśmy też auta terenowe, driftowe a nawet ciężarówkę. 

Dziękujemy za dwa dni pełne wrażeń, zabawy, ciekawych pytań i rozmów. Dziękujemy, że pamiętacie nas z pierwszych edycji targów - stajemy się już chyba sławni :) do zobaczenia.

Targi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynRajdowe modele RC VW Polo WRC i Ford Fiesta WRC w skali 1:10Targi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTablica wyników wyścigów modeli RCTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynFord Fiesta WRC w malowaniu załogi Łukasz Byśkiniewicz Maciej WisławskiFord Fiesta WRC w malowaniu załogi Łukasz Byśkiniewicz Maciej WisławskiFord Fiesta WRC w malowaniu załogi Łukasz Byśkiniewicz Maciej WisławskiWystawa sportowych modeli RC na Auto Moto ArenaNajnowsze dzieło naszej Fabryki - replika Forda Fiesty WRC w malowaniu Kajetan KajetanowiczSubaru Impreza Breck K.Hołowczyc / M.WisławskiModele terenowe TraxxasModel terenowy TraxxasCiężarówka TamiyaPiękne repliki modeli HPIWystawa modeli RC na targachModel zdalnie sterowany VW Polo WRCTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land OlsztynTargi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena z Auto Land Olsztyn
  • EY
  • Inter Cars
  • T Mobile
  • TVN Turbo
  • Hilti
  • Unilever
  • Subaru
  • Driving Experience
  • Hewlett Packard
  • Rexona Man Turbo