Wielkie i duże emocje z T-mobile

W konkurencji z takimi autami jak Ford Mustang, Nissan GT-R czy Porsche 911 trudno u uczestników eventu wywołać "wielkie emocje w małej skali". U nas nie ma takich przeciążeń, nieziemskich prędkości czy cudownego dźwięku wydobywającego się z turbodoładowanych jednostek. Ale... zostaliśmy mile zaskoczeni przez zespół T-mobile, gdy grupy zostawały dłużej niż harmonogram przewidywał lub kierowcy z uśmiechem mówili - "ale super zabawa, tutaj to można poszaleć". Dwa modele Subaru Imprezy w barwach SJS (Szkoła Jazdy Subaru) i T-mobile, choć trudne do opanowania na śliskiej nawierzchni sali wykładowej Driving Experience, to odkręcone na 100% mocy dawały mega fun z jazdy. Wśród uczestników byli też i tacy, dla których jazda modelem RC nie była nowoscią. To dało się wyczuć od razu - opanowanie, precyzja i piękne operowanie gazem by pokonać nawroty w pełnym poślizgu.

Dodatkowo dla DE przygotowaliśmy replikę ich Forda Mustanga. Choć zabrakło w zestawie spojlera, to całość prezentowała się znakomicie i wszyscy byli pod wrażeniem. Żal było go stawiać na tor, więc Mustang trafił na wystawę :) 

Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.Emocje na torze Kielce - z Driving Experience i T-mobile.
  • EY
  • Inter Cars
  • T Mobile
  • TVN Turbo
  • Hilti
  • Unilever
  • Subaru
  • Driving Experience
  • Hewlett Packard
  • Rexona Man Turbo

© Modelmania.pl - eventy RC