O nas

Nasza firma

Modelmania.pl to nie jest zwykły sklep modelarski. To pierwszy w sieci "salon sportowych modeli RC", aut w pełni wzorowanych na prawdziwych, wyczynowych maszynach startujących w rajdach, wyścigach, czy driftingu. 

Z miłości do motorsportu zrodził się pomysł na stworzenie w sieci (pierwszy etap) salonu sportowych modeli zdalnie sterowanych. Wybieramy tylko najlepsze konstrukcje, najtrwalsze maszyny gwarantujące zabawę, emocje i wysokim poziom adrenaliny.

  • Sprzedajemy marki: Tamiya, HPI, Traxxas, Axial
  • Zabawki: Nikko, Rastar, Silverlit
  • Budujemy modele na zamówienie: repliki, własne projekty, personalizacja

Nasz zespół

Subaru Poland RC Team

Subaru Poland RC Team

Doświadczenie zbieramy startując w rajdach modeli RC oraz podczas firmowych eventów, na których nasze auta przechodzą najcięższe tortury. Dzięki temu wiemy, co polecać, na co zwracać uwagę i co najczęściej ulega uszkodzeniom.

Fabryka Dobrych Rajdówek

Od projektu, do realizacji. Budowa sportowych replik, oklejanie, projektowanie, lakierowanie. Budujemy modele sportowe i do codziennej zabawy.

Modelmania.pl - pasja łączy ludzi

Kompleksowy serwis sportowych modeli RC renomowanych producentów. Naprawiamy, sprzedajemy części i akcesoria. Specjalizujemy się w oklejaniu karoserii wg projektów własnych lub Klienta. 

Modelmania.pl - to motorsport w małej skali