Traxxas E-REVO Monster Truck

Traxxas [56086-4]

Nowy produkt

Najnowsza wersja potężnego Monster Trucka - Traxxas E-REVO, wyposażonego w system stabilizacji toru jazdy TSM. Największy silnik elektryczny, potężne koła i nieziemska moc - sama przyjemność z jazdy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 850 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Skala 1:8
Silnik elektryczny
Napęd 4WD
Stan RTR - gotowy do jazdy

Więcej informacji

Pakiet Energetyczny - kup akumulator i ładowarkę

Pakiet Energetyczny (tylko przy zakupie modelu):
 • 2x akumulator Gens Ace LiPo 3S 5000 mAh
 • ładowarka SkyRC D100 v2 + wtyczki do ładowania TRX
 • cena pakietu = 595

Pakiet Serwis 100 Traxxas

Pakiet SERWIS 100 (tylko przy zakupie modelu w ofercie standardowej):
 • kupon o wartości 100 zł na zakup części zamiennych Traxxas
 • do wykorzystania przez rok od daty zakupu

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.

System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości, system kontroli trakcji, Slash nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych.

Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje E-revo 4X4. Kontrola trakcji szczególnie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich nawierzchniach. (beton, lód, śnieg). System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.

W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

Najważniejsze cechy E-REVO:

 • Nowość - Waterproof MXL-6s Brushless Power System – układ napędowy z silnikiem bezszczotkowym
 • „TQ 2.4GHz” - nowy nadajnik z zamontowanym systemem Traxxas Link Wireless Module™
 • Zasilanie układu napędowego do 25.2 Volt
 • Zintegrowana konstrukcja podwozia
 • Aluminiowe nakrętki kół 17mm.
 • Anodized Teflon - aluminiowe amortyzatory anodyzowane twardym teflonem
 • Maksymalna prędkość model z zestawu - 90km/h
 • Możliwość tuningu do prędkości 117 km/h

Układ napędowy E-Revo.

Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora.

Waterproof MXL-6s Brushless Power System.

Zespół napędowy „Waterproof MXL-6s" to jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi. Regulator „MXL-6s"  wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem. Aktualna wersja tego regulatora jest wodoszczelna. Silnik bezszczotkowy 2200kV 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał.

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie.

Wodoszczelna elektronika.

Wodoszczelna elektronika pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych. Woda, błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.

Niskie położenie środka ciężkości.

Niskie położenie środka ciężkości (Low - CG), gwarantuje możliwość uzyskania dużych prędkości przy zachowaniu stabilności samochodu na drodze. Podwozie E-Revo zostało zaprojektowane zarówno pod tym względem, jak i pod względem zintegrowanej konstrukcji o małej masie.

Żeby umożliwić użytkownikom  stosowanie różnorakich akumulatorów (NiMh, LiPo), zaprojektowano pozwalający na to system mocowania. Na uwagę zasługuje sposób montowania odbiornika, który gwarantuje wodoszczelność najważniejszemu elementowi wyposażenia elektronicznego.

Wentylacja pakietów napędowych.

Wysokie prądy wyzwalają wysokie temperatury. W związku z tym, chłodzenie pakietów napędowych jest konieczne. W tym celu zaprojektowano uchwyty powietrza poprawiające warunki chłodzenia.

Szybkie mocowanie pakietów napędowych.

W podwozie wkomponowano pojemniki do szybkiego mocowania pakietów napędowych, stanowiące integralną część konstrukcji. Nie trzeba przejmować się luźnymi elementami mocowanymi spinkami, czyli wszystkim tym – co można zgubić po drodze. Wystarczy nacisnąć dwa zatrzaski, odgiąć pokrywę i wyciągnąć pakiet.

Regulowane mocowanie pakietów napędowych.

Pojemniki posiadają regulowane ograniczniki pozwalające na zamocowanie pakietu  w pozycji przedniej lub tylnej. Montując duże pakiety – wystarczy ograniczniki wymontować. Dodatkowe sprężyny dociskają pakiety do dolnej półki ustanawiając za każdym razem niski środek ciężkości.

Podwójny system sterowania kierunkiem jazdy.

Zakładając osiąganie naprawdę wysokich prędkości, konieczne było wyposażenie „E-Revo” w podwójny system sterowania kierunkiem jazdy „dual-servo”. Każdy serwomechanizm posiada moment obrotowy 125oz, co pozwala na precyzyjne sterowania układem kierowniczym.

MODEL 56087: w pełni zmontowany z aparaturą zdalnego sterowania „TQ™ 2.4GHz”, z wodoszczelnym zespołem napędowym Waterproof MXL-6s i malowaną karoserią „ProGraphix".

Zestaw modelu nie zawiera:pakietów napędowych, ładowarki pakietów napędowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Traxxas E-REVO Monster Truck

Traxxas E-REVO Monster Truck

Najnowsza wersja potężnego Monster Trucka - Traxxas E-REVO, wyposażonego w system stabilizacji toru jazdy TSM. Największy silnik elektryczny, potężne koła i nieziemska moc - sama przyjemność z jazdy.