Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Urodziny InterCars

Urodziny InterCars

Wydarzenie niezwyłe - 25-lecie firmy InterCars na Stadionie Narodowym w Warszawie. Niezwykłe nie tylko z uwagi na jubileusz - oprawa, sceneria, atrakcje, gwiazdy muzyki, sportu - to było elektryzujące przeżycie.

Specjalnie na tę okazję zbudowaliśmy 4 repliki sportowych aut w barwach MotoIntegrator. Na płycie Stadionu powstały 2 tory w całości obrandowane przez nas w loga IC. Był tor do driftu i "rajdów". Do dyspozycji gości i widzów oddaliśmy repliki Nissana Bartka Ostałowskiego, BMW E30 "Jagny" oraz Fiestę R5 Krzysztofa Oleksowicza i Subaru Imprezę WRC również szefa firmy InterCars. W "małym miasteczku" zobaczyć można też było Fiestę R5 Macieja Oleksowicza i Subaru Imprezę Krzysztofa Hołowczyca z 69 Rajdu Polski.

Dwa dni wspaniałej zabawy, szybkich akcji, szerokich slajdów i połamanych felg. Były momenty grozy, auta przy pełnych prędkościach wznosiły się w powietrze, lądowały na oponach kartingowych lub przydrożnych domkach. Kibice podziwiali, kibicowali, pytali o osiągi i koszty. A te niestety nie są małe, bo strat po takich "emocjach" na Narodowym nie brakowało. Ale taki jest motorsport - gdy się szybko jeździ, straty muszą być :)