Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Polskie Safari

Polskie Safari w dużej i małej skali

40 Rajd Polskie Safari to blisko 200km wymagających oesów, dwa dni rywalizacji na przasnyskich bezdrożach i wielkie emocje, w dużej i małej skali. O dużą skalę zadbali kierowcy motocykli, quadów, samochodów czy pojazdów UTV rywalizujący w krajowym czempionacie. O emocje w małej skali zadbaliśmy po raz kolejny my zapraszając kibiców i turystów na trialowe przeprawy modelami RC.

Jak zawsze klimat i atmosfera w Przasnyszu były na najwyższym poziomie. Tworzą go niesamowici ludzie z Auto Klub Rzemieślnik, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Do tego zawsze, mimo iż Toruń leży blisko 200km na zachód, udaje nam się spotkać z naszymi Klientami. Tak było i w tym roku, za co pięknie dziękujemy - za spotkanie, opowiadania i wspólne rozmowy o dużym i małym motorsporcie.

Nasz tegoroczny udział w Rajdzie Polskie Safari to aż 2 dni zabawy na karkołomnych przeszkodach toru RC, ale też debiut w roli... Safety. W niedzielę pomagaliśmy zabezpieczać OS Jednorożec, a w przerwie "popisywać się" możliwościami naszego rajdowego Losi, który w opinii wielu był szybszy od off-roadowych maszyn.

Wracamy do Przasnysza za rok!