Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Auto Moto Ostróda

Auto Moto Arena po raz trzeci

Motorsport w małej skali już po raz trzeci zagościł pod dachem Arena Ostróda. Okazją do spotkania z bardzo licznie przybyłą publicznością były letnie targi motoryzacyjne Auto Moto Arena. Na trzech halach wystawowych zaprezentowano przeróżne maszyny spalinowe - od samochodów nowych (Skoda, Suzuki, Subaru, Jaguar, BMW...), po klasyki, modele historyczne i przedwojenne, sprortowe oraz tuningowe. Były jednoślady, quady, hulajngoi elektryczne. Sporą dawkę emocji i białego dymu zapewniła ekipa STW Drift Team, prezentując na parkingu efektowne uślizgi nie tylko autami "osobowymi", ale nawet prawdziwą ciężarówką!

Nasze stoisko już od pierwszych minut otwarcia bram dla publiczności, otoczone zostało przez najmłodszych fanów motoryzacji. I nie opuszczali nas aż do końca, i chwilę dłużej. Jeźdzli sami, z nami, a na kilka kółek po torze skusili się również rodzice. Oprócz przejażdżek profesjonalnymi autami zdalnie sterowanymi (Nissan GT-R, Skoda Fabia R5, Subaru BR-Z, Subaru Impreza WRC) można było obejrzeć kolekcję naszych modeli. W Ostródzie wystawiliśmy Ferrari, Fiestę R5 Maćka Oleksowicza, Subaru Imprezę z autografem Krzysztofa Hołowczyca, ciężarówkę MANa, Fiestę Roberta Kubicy, Citroena DS3 WRC czy Fiestę WRC Ken Blocka. Były też auta terenowe i przeprawowe - Toyota Land Cruiser i Jeep Rubicon. Po raz pierwszy na naszym stoisku w sprzedaży pojawiły się zdalnie sterowane zabawki renomowanych producentów. Zniknęły po jednym dniu :)

Dziękujemy za wspólną zabawę, szybką jazdę, połamane zawieszenia i dobry humor. Do zobaczenia na 4 targach motoryzacyjnych :)