Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Bieg Lwa z Grupa Cichy-Zasada

Bieg Lwa z rajdówkami RC

Tegoroczna edycja Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym to solidna dawka sportowych emocji, nie tylko na bieżni i miejsckich uliczkach. Stadion GKS Tarnovia na jeden dzień zamienił się w małe miasteczko wystawców, atrakcji i sportowych klimatów. W gronie partnerów Biegu Lwa znalazła się największa grupa dilerska w kraju, Grupa Cichy-Zasada. Na ich stoisku uczestnicy mogli oglądać wyjątkowego "elektryka - ID.BUZZ, zrobić sobie fotkę w kultowym "ogórku" czy stanąć do wyścigu elektrycznych modeli RC. Specjalnie na tę okazję nasza firma przygotowała dwie repliki rajdówek z grupy VW - VW Polo WRC oraz Skodę Fabię EVO Rally w skali 1/10. Na wystawie znalazły się też terenowe modele Traxxasa oraz... Skoda Fabia Łukasza Byśkiniewicza z TVN Turbo Rally Teamu.

Pierwsi kierowcy na torze pojawili się już o godzinie 11:00. Elektryczne rajdówki niemal niestygły aż do 21:00, choć mimo późnej pory kolejka niewiele się zmniejszyła. Mieszkancom, a nawet przyjezdnym z Wrocławia czy Poznania, nasza atrakcja bardzo się spodobała. Miłe rozmowy, ciekawe pytania, emocjonujace wyścigi. Dla większości gości było to pierwsze spotkanie z modelami rc. Pierwsze metry okazywały się często trudne do pokonania. Myliły się kierunki jazdy i próba synchronizacji obu rąk. Ale to tylko początku. Po pierwszym okrążeniu kierowcy szybko zaprzyjaźniali się z techniką i cieszyli się jazdą elektrycznym modelem.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i rozmowy. Mimo blisko 11-tu godzin aktywności "non stop", tysięcy skłonów ratując zawieszony na bandach model - event zaliczamy do mega udanych. Czas z Wami płynął bardzo szybko.