Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Na pustynnych szlakach

Mały Dakar, wielkie emocje

Modele terenowe Dakar off-road Monster Truck zdalnie sterowane wynajem

Dakar RC.

Pustynia, wydmy, leśne drogi i pagórki - jeśli myślisz, że taki teren stanie na przeszkodzie modelom zdalnie sterowanym, to chyba jeszcze nigdy nie widziałeś w akcji Monster Trucków. Ogromne koła, potężne silniki i skuteczny napęd na cztery koła - tych aut nikt i nic nie powstrzyma.

Dla miłośników jazdy po bezdrożach proponujemy "Mały Dakar" za kierownicą najmocniejszych na świecie modeli Traxxas. Napęd na cztery koła i potężna moc silników elektrycznych nie powstrzyma ich przed żadną przeszkodą.

Proponujemy dwie opcje:

Rajd "Mały Dakar"

Zasady: rywalizacja w systemie rajdowym. zawodnicy (pojedynczo lub w parach kierowca-pilot) startują modelem w odstępach 1-minutowych. Muszą pokonać trasę wyznaczoną bramki z numerami. Zwycięża ten zespół/kierowca, który dany odcinek specjalny (lub pętlę) pokona w jak najkrótszym czasie.
Wielkość toru: tutaj nie budujemu toru, tylko wykorzystując naturalny teren ustawiamy bramki na trasie.
Modele: Modele zdalnie sterowane w skali 1:10 typu Short Course lub Monster Truck. Silnik elektryczny, napęd na cztery koła. Możliwośc oklejenia wybranych karoserii w logotypy Klienta.
Przepustowość: 1 osoba / 1 model
Branding: banery reklamowe Klienta na trasie rajdu, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

 

Wyścigi off-road

Zasady: do 2 modeli, do 2 zawodników na torze zamkniętym. Rywalizacja przebiegać może w formie wyścigów lub pojedynczego biegu z pomiarem czasu.
Wielkość toru: 8x12m, dowolna konfiguracja trasy, możliwość powiększenia toru lub wykorzystania terenu naturalnego. Na torze ustawione są przeszkody: hopka, mostek.
Modele: Modele zdalnie sterowane w skali 1:10 typu Short Course lub Monster Truck. Silnik elektryczny, napęd na cztery koła. Możliwośc oklejenia wybranych karoserii w logotypy Klienta.
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding: banery reklamowe Klienta na bandach toru, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

BUDOWA MODELI RC

Od projektu po w pełni profesjonalny model sportowy! Budujemy modele RC przygotowane do rajdów, wyścigów rallycrossowych, czy terenowych wypraw w małej skali. Składamy auta statyczne, z możliwością wyposażenie ich w niezbędne akcesoria RC. Projektujemy i oklejamy karoserie, tworząc modele unikatowe lub wzorowane na prawdziwych autach sportowych w skali 1:1.

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie