Modele terenowe Dakar off-road Monster Truck zdalnie sterowane wynajem

Dakar RC.

Pustynia, wydmy, leśne drogi i pagórki - jeśli myślisz, że taki teren stanie na przeszkodzie modelom zdalnie sterowanym, to chyba jeszcze nigdy nie widziałeś w akcji Monster Trucków. Ogromne koła, potężne silniki i skuteczny napęd na cztery koła - tych aut nikt i nic nie powstrzyma.

Dla miłośników jazdy po bezdrożach proponujemy "Mały Dakar" za kierownicą najmocniejszych na świecie modeli Traxxas. Napęd na cztery koła i potężna moc silników elektrycznych nie powstrzyma ich przed żadną przeszkodą.

Proponujemy dwie opcje:

Rajd "Mały Dakar"

Zasady: rywalizacja w systemie rajdowym. zawodnicy (pojedynczo lub w parach kierowca-pilot) startują modelem w odstępach 1-minutowych. Muszą pokonać trasę wyznaczoną bramki z numerami. Zwycięża ten zespół/kierowca, który dany odcinek specjalny (lub pętlę) pokona w jak najkrótszym czasie.
Wielkość toru: tutaj nie budujemu toru, tylko wykorzystując naturalny teren ustawiamy bramki na trasie.
Modele: Modele zdalnie sterowane w skali 1:10 typu Short Course lub Monster Truck. Silnik elektryczny, napęd na cztery koła. Możliwośc oklejenia wybranych karoserii w logotypy Klienta.
Przepustowość: 1 osoba / 1 model
Branding: banery reklamowe Klienta na trasie rajdu, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

 

Wyścigi off-road

 

Zasady: do 2 modeli, do 2 zawodników na torze zamkniętym. Rywalizacja przebiegać może w formie wyścigów lub pojedynczego biegu z pomiarem czasu.
Wielkość toru: 8x12m, dowolna konfiguracja trasy, możliwość powiększenia toru lub wykorzystania terenu naturalnego. Na torze ustawione są przeszkody: hopka, mostek.
Modele: Modele zdalnie sterowane w skali 1:10 typu Short Course lub Monster Truck. Silnik elektryczny, napęd na cztery koła. Możliwośc oklejenia wybranych karoserii w logotypy Klienta.
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding: banery reklamowe Klienta na bandach toru, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

 

BUDOWA MODELI RC

Od projektu po w pełni profesjonalny model sportowy! Budujemy modele RC przygotowane do rajdów, wyścigów rallycrossowych, czy terenowych wypraw w małej skali. Składamy auta statyczne, z możliwością wyposażenie ich w niezbędne akcesoria RC. Projektujemy i oklejamy karoserie, tworząc modele unikatowe lub wzorowane na prawdziwych autach sportowych w skali 1:1.

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie

 

Modele terenowe na event wynajem mobilny tor off-roadowyModele terenowe na event wynajem mobilny tor off-roadowyModele terenowe na event wynajem mobilny tor off-roadowyModele terenowe na event wynajem mobilny tor off-roadowyRajd modeli terenowych Mały DakarTrasa rajdu Mały Dakar dla modeli terenowych zdalnie sterowanychTrasa rajdu Mały Dakar dla modeli terenowych zdalnie sterowanychZamiast wyścigów proponujemy rajd modelami terenowymiBrama startowa rajdu Mały DakarTraxxas Slash wynajemTraxxas modele na wynajemOff-roadowe modele zdalnie sterowane firmowy eventFirmowy event pomysł na zabawęZawody terenowe RCTraxxas SlashTraxxas HPIFirmowy event off-roadowy dla firmy ArpolModele terenowe na evencie z TVN TurboZdjęcia Modelmania.pl - eventy modele rcTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTERENOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENT
  • EY
  • Inter Cars
  • T Mobile
  • TVN Turbo
  • Hilti
  • Unilever
  • Subaru
  • Driving Experience
  • Hewlett Packard
  • Rexona Man Turbo