Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Ciężarówką przez Stany

Modele ciężarowe, realizm i technologia FPV

Modele samochodów ciężarowych zdalnie sterowane

Ciężarówki RC.

Świat "truckerów" wkracza do skali "mini". Samochody ciężarowe, przepięknie wykonane przez japońską markę Tamiya, to zabawa dla każdego. Możesz stanąć do wyścigu lub spróbować zaparkować ciągnik z naczepą na samoobsługowej myjni. Mamy też coś dla miłośników jazdy precyzyjnej po placu - specjalny tor z przeszkodami, który trzeba bezbłędnie pokonać za sterami ciężarówki.

NOWOŚĆ 2020/2021!

Rozbudowany system FPV, znany do tej pory z wyścigowych dronów, został przez nas zaadaptowany do modelu ciężarówki. Kierowca zakłada specjalne okulary, w których widzi obraz przesyłany w czasie rzeczywistym prosto zza kierownicy ciężarówki. Co więcej - kamera reaguje na ruchy głowy dzięki czemu możemy obserwować co dzieje się po obu stronach autach.

Nowością 2020/2021 jest kamera cofania, która automatycznie załącza się w chwili włączenia biegu wstecznego. Model wyposażony jest w oświetlenie led, kierunkowskazy oraz system dźwiękowy imitujący pracę silnika.

Tamiya modele ciężarówek zdalnie sterowane budowa składanie montaż 

MOBILNA REKLAMA ŚWIETLNA!

Naczepa o długości blisko 1m to oryginalna i skuteczna forma mobilnej reklamy! Opracowaliśmy system wymiany paneli bocznych, na których możemy umieścić indywidualny projekt graficzny podświetlany od środka specjalnymi ledami. Jeżdżący po Galerii świecący model ciężarówki z pewnością zwrócić na siebie uwagę każdego Klienta.

Gogle FPV w modelach ciężarówek 1:14 Tamiya

BUDUJEMY i OKLEJAMY MODELE RC!

Na zamówienie budujemy modele ciężarówek bazując na projektach japońskiej firmy Tamiya w skali 1:14. Od modeli statycznych, po w pełni jeżdżące, oklejone i wyposażone w systemy świetlne lub dźwiękowe. Do wybranych ciągników oferujemy dodatkowe wyposażenie w postaci specjalistycznych naczep czy cystern. 

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie

Zasady: parkowanie ciągnika z naczepą, jazdy dowolne lub wyścig dwóch ciągników
Wielkość toru: Standardowy wymiar 5x10m, możliwość dowolnej konfiguracji
Modele: Ciągniki siodłowe w skali 1/14: MAN, Scania, Ford...
Czas przejazdu: do ustalenia, w zależności od formuły zabawy
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding:

Możliwość oklejenia kabiny ciągnika, dołączenia naczepy. Reklamy na bandach toru, windery, billboard...

Gogle: Specjalne okulary dla kierowcy, który widzi podgląd online z kamery zamontowanej w kabinie oraz z tyłu naczepy.