Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Robyg na Ursusie

Dni Otwarte firmy Robyg na Ursusie

Na pofabrycznych terenach, na których jeszcze "przed chwilą" powstawały ciągniki Ursus, dzisiaj powstają nowoczesne osiedla. Pierwsze realizacje rozpoczęła znana grupa budowlana Robyg. W miniony weekend zaprosiła swoich Klientów i mieszkańców Warszawy na specjalne Dni Otwarte. Do wygrania był wakacyjny bon oraz... sportowe samochody w małej skali. Na tę okazję przygotowaliśmy nagłośnienie z rajdową muzyką, specjalne obrandowanie toru oraz kultową rajdówkę - Subaru Imprezę WRC 1999 w barwach firmy Robyg. Ich logo znalazło się także na pokazowym Mercedesie C Klassa AMG DTM.

Sobotni dzień nie zachęcał do wyjścia na dwór i rodzinnej aktywności. Mimo przelotnych opadów deszczu nie zabrakło jednak chętnych do jazdy na torze i walki o nagrody. Sporo działo się też w miejscowym biurze Sprzedaży, więc na nudę nikt nie narzekał. Po pierwszych jazdach testowych o godzinie 14:00 przyszedł czas na finałowe biegi. Niestety, aura pokrzyżowała plany fundując kolejną dawkę deszczu i na starcie, specjalnie na tę okazję i to na rowerze, przyjechał jeden zawodnik, zgarniając pierwsze BMW M4 Coupe.

Drugi dzień Dni Otwartych to zdecydowana poprawa pogody i automatycznie większa liczba odwiedzających nowe osiedle. Jedni oglądali makiety, pytali o szczegóły, a drudzy - i młodsi i starsi, łapali za kierownice i poznawali tajniki jazdy rajdowym modele RC. Wśród uczestników znaleźli się też tacy, dla których nieobce były nazwiska Kuchar, Kajetanowicz czy Chuchała. Dokładnie znali historię rajdów WRC, mistrzowskich tytułów Subaru czy specjalnie na ten dzień przyjechali swoimi "Plejadami". Bardzo miło spędzony dzień w takim towarzystwie. Dziękujemy.