Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Mały motorsport

Na rajdowych trasach i rallycrossowych torach

Rajdy, drift, monstery, rallycross, soccer - modele rc

Rajdy WRC / Rallycross / Wyścigi

Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc, Colin McRae - to tylko wybrane nazwiska najlepszych kierowców rajdowych świata. Potężne samochody WRC to kwintesencja sportowej techniki. Teraz i ty możesz poczuć rajdowy klimat w małej skali. Nasze auta wzorowane są na prawdziwych rajdówkach ze stajni Subaru, Toyoty, Citroena czy Forda. Mają napęd na cztery koła, elektryczne silniki, regulowane zawieszenie i specjalne opony dopasowane do każdej nawierzchni. Dla odważnych posiadamy naprawdę szybkie i mocne auta z najwyższej półki, prawdziwe WRC. 

NOWOŚCI!

RALLYCROSS - jedne z najbardziej emocjonujących wyścigów w motorsporcie. Trasę rysujemy kredą na powierzchni ok 150-250 m2, kilka zakrętów posypujemy lekko szutrem, by zwiększyć poślizg aut. Zawody wzorowane na przepisach z Rallycrossowych Mistrzostw Świata. 2-3 modele na torze.

PRÓBA STEWARTA - zabawa, lub rywalizacja, polegająca na przejeździe specjalnej trasy modelem, z umieszczonym na masce talerzem z piłeczką. Podczas jazdy piłeczka nie może wypaść z talerza.


Formy aktywności:

- luźna zabawa: jazdy 2 modelami na narysowanym kredą torze. Uczestnicy eventu jeżdżą parami, co 5 minut zmiana kierowców.

- rywalizacja: wyścig 2 modeli na narysowanym kredą torze. Sędzia mierzy czas 3 okrążeń. Najpierw treningi (2-3 minuty), potem jazda z pomiarem czasu. Nagrody dla najszybszych

- Rallycross: tor rysujemy kredą, zakręty posypane lekko piaskiem. Wyścig 2-3 modeli lub luźna zabawa

- Rajd WRC: trasa rozrysowana kredą na powierzchni co najmniej 200m2, brama startowa i brama mety, pomiar stoperem lub elektroniczny, rywalizacja wzorowana na rajdowych przepisach.

- Wyścigi: tor o powierzchni 8x5m, budowany na nawierzchni zastanej, utwardzonej. Rywalizacja wzorowana na wyścigach samochodowych.

- Próba Stewarta: jazda modelem z umieszczoną na masce piłeczką na talerzu. Zadanie polega na pokonaniu trasy tak, by piłeczka nie wypadła z talerza.

Wielkość toru: minimalna powierzchnia 8x5m (tor wyścigowy z bandami) lub 150m2 i więcej dla WRC i Rallycrossu. Nawierzchnia zastana, utwardzona, w miarę równa.
Modele: samochody rajdowe w skali 1:10, długość ok. 45cm, napęd 4x4, silnik elektryczny, prędkość maksymalna ok. 30km/h, wybór karoserii z możliwością indywidualnego brandingu.
Przepustowość: 2 osoby / 2 modele / 5 minut
Branding: miniaturowe reklamy Klienta, oklejenie karoserii w logo Klienta lub indywidualny projekt

BUDOWA MODELI RC

Od projektu po w pełni profesjonalny model sportowy! Budujemy modele RC przygotowane do rajdów, wyścigów rallycrossowych, czy terenowych wypraw w małej skali. Składamy auta statyczne, z możliwością wyposażenie ich w niezbędne akcesoria RC. Projektujemy i oklejamy karoserie, tworząc modele unikatowe lub wzorowane na prawdziwych autach sportowych w skali 1:1.

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie