O nas

Nasza firma

Modelmania.pl to nie jest zwykły sklep modelarski. To pierwszy w sieci, a od grudnia 2019 również w "realu",  "salon samochodowych modeli RC". Salon aut w pełni wzorowanych na prawdziwych, wyczynowych maszynach startujących w rajdach, wyścigach, off-roadzie czy driftingu. 

Z miłości do motorsportu zrodził się pomysł na stworzenie salonu sportowych modeli zdalnie sterowanych. Wybieramy tylko najlepsze konstrukcje, najtrwalsze maszyny gwarantujące zabawę, emocje i wysokim poziom adrenaliny.

  • Znajdziesz u nas marki: Traxxas, Axial, Arrma, Losi, Tamiya...
  • Zabawki: Nikko, Rastar
  • Budujemy modele na zamówienie: repliki, własne projekty, oklejanie, serwis

Nasz zespół

Subaru Poland RC Team

Subaru Poland RC Team

Doświadczenie zbieramy startując w rajdach modeli RC oraz podczas firmowych eventów, na których nasze auta przechodzą najcięższe tortury. Dzięki temu wiemy, co polecać, na co zwracać uwagę i co najczęściej ulega uszkodzeniom.

Fabryka Dobrych Rajdówek

Od projektu, do realizacji. Budowa sportowych replik, oklejanie, projektowanie, lakierowanie. Budujemy modele sportowe i do codziennej zabawy.

Modelmania.pl - pasja łączy ludzi

Kompleksowy serwis sportowych modeli RC renomowanych producentów. Naprawiamy, sprzedajemy części i akcesoria. Specjalizujemy się w oklejaniu karoserii wg projektów własnych lub Klienta. 

Modelmania.pl - to motorsport w małej skali