Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Jak jeździsz

Jak jeździsz!?

Już po raz trzeci nasze modele RC bawiły ponad 100-tysięczną publiczność podczas poznańskich targów motoryzacyjnych Motor Show. W tym roku, po dwóch latach organizowania atrakcji dla TVN Turbo, uliczny tor dla supersportowych autek w skali 1:10 powstał na stoisku Banku Zachodniego WBK. Tam przez cztery dni promowaliśmy akcję "Jak jeździsz?!", której ambasadorem jest kierowca wyścigowy Kuba Giermaziak.

Na dużych i małych miłośników motoryzacji czekały dwa wyjątkowe auta: BMW M3 i Ferrari 458 Challenge, z napędem na cztery koła i oklejone w barwy "Jak jeździsz". Pokazowo na torze pojawiał się Mercedes SLS AMG przystosowany do driftingu, a w parku maszyn czekało jeszcze Porsche 911, Ford Fiesta WRC Ken Blocka czy Subaru Impreza zespołu Subaru Poland RC Team. Małych supersportowych autek nie brakowało.

Przez cztery dni nasze elektryczne pojazdy niemal bez wytchnienia podróżowały po zielonej trasie. Jazdy po rondzie w małej skali uczyli się i duzi, i mali, panie i panowie. Sztuka nie była łatwa - ciasne odcinki uliczne, znaki drogowe, sygnalizacja, tłumy kibiców. Stres był. Każdy, nawet czekając w kolejce ponad 30 minut, chciał jednak choć na chwilę poczuć się jak kierowca wyścigowy i zasiąść za sterami super sportowych aut zdalnie sterowanych. Zaawansowana technika i prędkości sięgające 100km/h (podczas eventu ograniczone do 10-15km/h) wciąż zaskakują wielu. A my wciąż cieszymy się móc tak zaskakiwać.