Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Górki, kamienie, mostki

Trialowe modele RC na trudne szlaki

Modele terenowe off-road Trial

Trial RC

Specjalny rodzaj zawodów dla pojazdów off-roadowych, polegający na pokonaniu wyznaczonych przeszkód w terenie. Mamy tutaj strome mosty, kamienie, drewniane kłody, belki nad przepaścią czy jazdę po skośnym terenie. Próby są trudne i wymagają od uczestnika precyzji, pomysłu i techniki.

Do pokonania tych karkołomnych zadań przygotowane zostały specjalne modele zbudowane na licencjach Jeepa Rubicon, Toyoty 4Runner, Land Rovera Defendera czy Dodge RAM, które dzięki swojej budowie i stałemu napędowi 4x4 gotowe jest sprostać takim zadaniom. Zawodnik musi odpowiednio operać gazem i poszukać optymalnej trasy przejazdu, aby auto nie zawisło nad przepaścią czy nie utknętło w kamieniołomie.

Świetna zabawa w małych pomieszczeniach (tor budujemy już nawet na powierzchni 5x6m) i dla osób lubiących wyzwania.

Zasady: do 2 modeli, do 2 zawodników (w przypadku zawodów zalecany jest 1 zawodnik). Rywalizacja polega na bezbłędnym przejeździe przez wszystkie przeszkody.
Wielkość toru: wewnątrz: ok. 5x6m lub więcej, przeszkody: mostek, bale, kamienie itp. Na zewnątrz: do ustalenia
Modele: Modele zdalnie sterowane przygotowane do Trialu - sztywne mosty, stały napęd 4x4, silnik elektryczny o dużym momencie obrotowym, specjalne miękkie opony
Czas przejazdu: Trening: 2-3 minuty, później zawodnik musi pokonać na czas wszystkie przeszkody na torze.
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding:

banery reklamowe Klienta na bandach toru, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

BUDOWA MODELI RC

Od projektu po w pełni profesjonalny model sportowy! Budujemy modele RC przygotowane do rajdów, wyścigów rallycrossowych, czy terenowych wypraw w małej skali. Składamy auta statyczne, z możliwością wyposażenie ich w niezbędne akcesoria RC. Projektujemy i oklejamy karoserie, tworząc modele unikatowe lub wzorowane na prawdziwych autach sportowych w skali 1:1.

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie