Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Górki, kamienie, mostki

Trialowe modele RC na trudne szlaki

Modele terenowe off-road Trial

Trial RC

Specjalny rodzaj zawodów dla pojazdów off-roadowych, polegający na pokonaniu wyznaczonych przeszkód w terenie. Mamy tutaj strome mosty, kamienie, drewniane kłody, belki nad przepaścią czy jazdę po skośnym terenie. Próby są trudne i wymagają od uczestnika precyzji, pomysłu i techniki.

Do pokonania tych karkołomnych zadań przygotowane zostały specjalne modele zbudowane na licencjach Jeepa, Toyoty 4Runner, Land Rovera czy Forda, które dzięki swojej budowie i stałemu napędowi 4x4 gotowe jest sprostać takim zadaniom. Zawodnik musi odpowiednio operać gazem i poszukać optymalnej trasy przejazdu, aby auto nie zawisło nad przepaścią czy nie utknętło w kamieniołomie.

Świetna zabawa w małych pomieszczeniach (tor budujemy już nawet na powierzchni 5x6m) i dla osób lubiących wyzwania.

NOWOŚCI!

MINI TRIAL - propozycja na eventy organizowane w hotelach czy na targach - czyli tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Mini Trial to specjalna makieta o wymiarach 3x2m, z górkami i drewnianymi przeszkodami, umieszczona na podeście o wysokości ok 70cm. Na trasie modele trialowe w skali 1/24.

TRIAL Z PIECZĄTKAMI - prawdziwa rywalizacja w małej skali. Zawodnik zbiera na trasie specjalne pieczątki przymocowane do przeszkód. Musi precyzyjnie i na tyle blisko podjechać modelem do przeszkody, by sięgnąć pieczątkę i odbić ją na Karcie Drogowej swojego auta.


Formy aktywności:

- luźna zabawa: swobodne jazdy po torze przeszkód, 2-3 modele na torze. Zmiany kierowców co 5 minut.

- trial z pieczątkami: zabawa polega na zbieraniu pieczątek przymocowanych na linkach do terenowych przeszkód. Trzeba podjechać modelem tak blisko, by móc odbić pieczątkę na Karcie Drogowej umieszczonej na karoserii auta.

- Mini Trial: tor off-roadowy z przeszkodami o wymiarach ok 3x2m, dla mniejszych modeli przeprawowych.

Wielkość toru: Tor duży: ok 7x5m lub więcej. Mini Trial - 3x2m (makieta). Na zewnątrz możliwość wykorzystania naturalnego terenu: kamieni, piasku, wody...
Modele: Modele zdalnie sterowane przygotowane do Trialu - sztywne mosty, stały napęd 4x4, silnik elektryczny o dużym momencie obrotowym, specjalne miękkie opony
Czas przejazdu: Trening: 2-3 minuty, później zawodnik musi pokonać na czas wszystkie przeszkody na torze.
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding:

banery reklamowe Klienta na bandach toru, oklejenie modeli oraz bramy startowej.

BUDOWA MODELI RC

Od projektu po w pełni profesjonalny model sportowy! Budujemy modele RC przygotowane do rajdów, wyścigów rallycrossowych, czy terenowych wypraw w małej skali. Składamy auta statyczne, z możliwością wyposażenie ich w niezbędne akcesoria RC. Projektujemy i oklejamy karoserie, tworząc modele unikatowe lub wzorowane na prawdziwych autach sportowych w skali 1:1.

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie