Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Nasze marki: OtoModel.pl  |   MagazynRCAUTA.pl

Redos otwiera halę

Wyścigi TIRów

Firma REDOS, specjalizująca się w sprzedaży i serwisie samochodów użytkowych MAN, dodatkowo produkująca specjalistyczne naczepy do tych maszyn, z okazji otwarcia nowej hali postanowiła zaprosić swoich gości do niecodziennej zabawy. Skoro klienci i sympatycy firmy to ludzie doskonale znający technikę jazdy ciężarówkami, warto było sprawdzić te umiejętności w nieco mniej skali - 1:14. I tak oto powstał mały tor uliczny z rondem, na którym do wyścigu stawali mali i duzi, panie i panowie. Walka bok w bok, jazda na dwóch kołach czy efektowne wywrotki to typowy obraz takich zawodów. Auta ucierpiały, ale zabawa była wyśmienita.

Nasza firma dodatkowa zapewniła sportowego konferansjera, który idealnie oddawał ducha walki i zagrzewał niezdecydowanych do zabawy.

Warto też dodać, że modele ciężarówek to również konik i hobby klientów firmy Redos, którzy na ten dzień przywieźli kilka swoich maszyn z naczepami i wywrotkami. Były pokazy, górki z piaskiem i ... pokaz mocy elektrycznej rajdówki w wykonaniu zespołu Subaru Poland RC Team. Asfalt został zwinięty :)