Zestaw napędowy Hobbywing XERUN AXE 540-2300KV FOC Zobacz większe

Zestaw napędowy Hobbywing XERUN AXE 540-2300KV FOC

Hobbywing [38020253]

Nowy produkt

XeRun AXE to jeden z najnowszych bezszczotkowych napędów, znanego na całym świecie producenta Hobbywing. Składa się z regulatora oraz najmocniejszego silnika 2300KV.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

849 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Skala 1:10
Silnik elektryczny

Więcej informacji

XeRun AXE to jeden z najnowszych bezszczotkowych napędów, znanego na całym świecie producenta Hobbywing. Składa się z regulatora oraz najmocniejszego silnika 2300KV. Zastosowane rozwiązania, takie jak inteligentny moment obrotowy czy blokada prędkości wraz nowym czujnikiem FOC (Field-oriented Control) sprawiają, że nigdy wcześniej jazda nie była tak realistyczna jak teraz. Nowoczesna budowa silnika redukuje zacięcia oraz wibracje przy zbyt niskich obrotach pozwalając na płynniejsze wytracanie prędkości. Wszystko to wpływa znacząco na jazdę po terenie górzystym niezależnie od obciążenia.

Zabezpieczenie przed błędami

Pionierskie systemy bezpieczeństwa jakie zastosowano w Hobbywing AXE pozwalają na uchronienie regulatora przed uszkodzeniem przy niepoprawnym podłączeniu z akumulatorem. Dzięki temu zabezpieczeniu odwrotna polaryzacja nie wpłynie negatywnie na regulator czy połączony z nim silnik niezależnie od tego ile razy nastąpi błędne połączenie. Jest to pierwsze tego typu zabezpieczenie przeznaczone dla samochodu RC.

Idealny na każde warunki

Szczelnie obudowany regulator posiadający znakomity radiator, gwarantuje chłodzenie na najwyższym poziomie. Zabezpieczone przez dostępem wody, regulator oraz silnik (wyposażony został w nową wiązkę czujników) pozwalają na jazdę w każdych warunkach pogodowych jak i terenowych. Takie rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić czas, który możesz wykorzystać na pokonywanie najróżniejszych przeszkód bez strachu o bezpieczeństwo podzespołów twojego modelu.

Wydajność

Zastosowane nowe metody projektowania pozwoliły na opracowanie najbardziej wydajnej konstrukcji. Czujniki FOC pozwoliły na poprawę osiągów silnika w porównaniu do standardowej wersji bezszczotkowej. Dzięki temu czas jazdy został znacząco wydłużony, zachowując przy tym wysoki poziom mocy jak i czas reakcji.

Bezpieczne wjazdy i zjazdy

Hobbywing AXE oferuje nam nowoczesne rozwiązanie, które pomoże nam nawet na najbardziej stromych wzniesieniach dzięki systemowi łatwego w dostosowaniu systemu hamulców. Mamy możliwość ustawienia nie tylko czułości hamulca przy podjazdach czy zjazdach, ale i szybkości reakcji. Dzięki temu bardo szybka jazda nie musi kończyć się gwałtownym zatrzymaniem, gdy tylko puścimy gaz.

Wbudowany Bluetooth

Z Hobbywing AXE został wyposażony w łącze Bluetooth. Pozwala to na bezpośrednie sterowanie i zmianę ustawień regulatora wprost z twojego smartfona. Takie rozwiązanie ograniczyło ilość niepotrzebnych kabli, gniazd czy dodatkowych urządzeń.

Enkoder

Wysokiej jakości i precyzyjny enkoder magnetyczny zamontowany w silniku gwarantuje stały dopływ informacji do regulatora. Dzięki większej ilości otrzymywanych informacji regulator może zapewnić lepsze osiągi oraz wydajność silnika. Zupełnie nowa wiązka czujników, które transportują dane, to nie tylko znakomita jakość wykonanych materiałów, ale i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda, błoto czy pył.

Specyfikacja:

  • skala 1/10
  • prąd ciągły / chwilowy: 60A/360A
  • Zasilanie: 2-3S LiPo/4-9 Cell NiMh
  • wyjście BEC: przełącznik trybów 6V/7,4V 3A
  • rozmiar 47,4x36,2x24,6mm
  • silnik 2300kV
  • średnica wału 3,175mm
  • prąd 1,5A
  • poles: 4

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw napędowy Hobbywing XERUN AXE 540-2300KV FOC

Zestaw napędowy Hobbywing XERUN AXE 540-2300KV FOC

XeRun AXE to jeden z najnowszych bezszczotkowych napędów, znanego na całym świecie producenta Hobbywing. Składa się z regulatora oraz najmocniejszego silnika 2300KV.

Produkty powiązane